2018-04-18

W dniach 18 – 20 kwietnia 2018 roku odbywają się w XII LO w Poznaniu Dni Przedsiębiorczości. Młodzież naszej szkoły będzie uczestniczyła w szkoleniu zorganizowanym przez Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży oraz wykładzie edukacyjnym dotyczącym funkcjonowania spółek w warunkach gospodarki rynkowej.

Tematy zajęć:

• System kształcenia a rynek pracy: Studia–Kariera–Praca. Możliwości dalszej edukacji, kryteria przyjęć do szkół policealnych, na uczelnie wyższe (aktualne wzory rekrutacyjne, minima punktowe).
  • Zasady funkcjonowania współczesnego przedsiębiorstwa na przykładzie spółek: KOMPUTRONIK SA. i VOL sp.z o. o. Zajęcia poprowadzi Pan Prezes Jacek Piotrowski

W Dniach Przedsiębiorczości biorą udział następujące klasy: 2 A, B, C, D, E, F oraz 1 C, E