XII Liceum Ogólnokształcące

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Poznaniu

Nauczyciele

GRONO PEDAGOGICZNE w roku szkolnym 2022/2023

Terminy dostępności nauczycieli dla uczniów, rodziców i prawnych opiekunów w roku szkolnym 2022/2023

Ze względów organizacyjnych rodzice proszeni są o wcześniejsze umówienie się (np. za pośrednictwem dziennika elektronicznego) na spotkanie z nauczycielem.

Lp.

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

Wych.

Dyżur

1Koprowska Grażynajęzyk rosyjski wtorek 15.00-16.00
2Jankowska Małgorzatamatematyka poniedziałek 15.00-16.00
3Bernaś-Mizera Monikajęzyk angielski3Eczwartek 13.00-14.00
5Chmielewska Izabelabiologia2Cponiedziałek 11.00-12.00
6Czaplicka Annachemia środa 9.00-10.00
7Dobrzyńska Jolantamatematyka wtorek 11.00-12.00
8Foltyn Agnieszkajęzyk angielski1B piątek 10.00-11.00
9Fowles Agatajęzyk angielski czwartek 9.05-10.05
10Gajewska Annawychowanie fizyczne środa 10.10-11.10
11Głowacz Przemysławinformatyka wtorek 10.00-11.00
12Gmerek Romanprzedsiębiorczość,
informatyka, podst. ekonomii
3Aczwartek 14.05-14.50
13Góral Dorotajęzyk polski,
edukacja teatralna
3Cponiedziałek 13.15 – 13.45
czwartek 11.15-11.45
14Jaszkowska Irenahistoria,
historia i teraźniejszość
1Fponiedziałek 10.10-11.10
15Juszkiewicz Tomaszjęzyk hiszpański czwartek 12.00-13.00
16Kaczycka Joannajęzyk angielski2Bponiedziałek 10.00-11.00
17Kamińska Annahistoria2Dśroda 12.00-13.00
18Koprowska Ewachemia4Cczwartek 14.00-15.00
20Krasowska Kingamuzyka środa 14.50-15.50
21Kryzan Irmawychowanie fizycznepiątek 11.15 – 12.15
22Kwiatkowska Beatajęzyk polskipiątek 11.00 – 12.00
23Lipka Andrzejreligia czwartek 10.00-11.00
24Matynia-Waligóra Izabelajęzyk niemiecki czwartek 13.05-13.50
25Mika-Królik Ewafizykaśroda 7.00 – 7.30
czwartek 7.00 – 7.30
26Mionskowska Żanetajęzyk hiszpański czwartek 16.35-17.35
27Muńko Andrzejreligia środa 10.55-11.55
28Niedbalska Agatajęzyk polskiponiedziałek 10.00-11.00
29Nowak Agnieszkajęzyk polskiśroda 12.00 -13.00

30

Olsztyn Barbara
fizyka,
fizyka w medycynie

2E

poniedziałek 13.50-14.50
31Perepeczo Grażynajęzyk niemiecki poniedziałek 11.00-12.00
32Pewna Hannageografia4Aczwartek 13.00 -14.00
33Przywecka Sylwiamatematyka3Dśroda 11.00-12.00
34Pszczółkowski Łukaszjęzyk polskipiątek 15.45 – 16.45
35Sawicki Robertedukacja dla bezpieczeństwa środa 15.00-15.45
36Serwańska Agnieszkamatematyka czwartek 10.55-11.55

37

Sobański Krzysztof
wos, historia,
historia i teraźniejszość
hist. i elem. prawa

1C

środa 8.20 – 9.05
38Szemraj Przemysławwychowanie fizyczne1E środa 12.00 – 13.00
39Szpulak Hannajęzyk polski4Bśroda 14.50-15.50
40Tamborska Katarzynajęzyk angielski2Aczwartek 12.10-13.00
42Walczak Waldemar matematyka, informatyka4Dczwartek 13.00 – 14.00
43Walkowiak Małgorzatageografia1A piątek 9.45 – 10.00, 11.15 -12.00
44Ziomek Renatabiologia1D czwartek 14.00-15.00
45Żywiczka Jacekjęzyk angielski piątek 10.10 -11.10
46Dziatkiewicz Adampedagog szkolny wtorek 7.00 – 8.00
47Pniewska Barbarapsycholog środa 17.30 – 18.30
48Woźniak Teresabibliotekarz czwartek* 7.30 – 8.30
49Jaśniak Paulinabibliotekarzczwartek* 13.30 – 14.30

* przy dniu tygodnia oznacza dyżur raz na dwa tygodnie

Skip to content