List psychologa do rodziców

Gdyby moje dziecko miało jakiś problem...

Konsultacje dla Rodziców

Zapraszamy serdecznie w trakcie szkolnych konsultacji i wywiadówek. Inne terminy spotkań po wcześniejszym uzgodnieniu tel. 61 852 55 58 lub poprzez Mobidziennik.

Godziny pracy pedagoga i psychologa

Terminy wywiadówek i konsultacji

Ich dorastanie - dla nas wyzwanie

Zapraszamy na cykl spotkań, podczas których Rodzice wymieniają doświadczenia i pomysły, uzyskują rzetelną i aktualną wiedzę, poznają sposób pracy szkolnego pedagoga i psychologa. O zbliżającym się spotkaniu będziemy informować poprzez mobiDziennik.

Spotkanie nr 2: 10 stycznia 2018 r. godz. 17.30. Zapisy telefonicznie lub za pośrednictwem mobiDziennika.

Gdzie jeszcze szukać pomocy?

Bezpłatna pomoc dla uczniów i ich rodziców/opiekunów.

Informator - bezpłatna pomoc psychologiczna, psychoterapeutyczna, psychiatryczna w PZP NFZ w Poznaniu

Po Moc w XII L.O. na Facebooku.

Do poczytania

Warto zajrzeć na naszą wirtualną półkę w serwisie Pearltrees. Można tam znaleźć przydatne rodzicom materiały - poradniki w formacie pdf oraz linki do stron internetowych. Uwaga! Nie trzeba zakładać konta ani się logować, choć serwis Pearltrees to proponuje.