VII edycja konkursu „Fundusz Samorządów Uczniowskich”

Tuż przed feriami zarząd samorządu uczniowskiego przygotował wniosek o grant z Funduszu Samorządów Uczniowskich. Jest nam bardzo milo poinformować, że w ramach realizowanej przez Miasto Poznań VII edycji konkursu „Fundusz Samorządów Uczniowskich” Komisja Konkursowa na posiedzeniu w dniu 19 lutego br. rozpatrzyła pozytywnie nasz wniosek na realizację projektu pt. „Scena otwarta dla wszystkich”, przyznając dofinansowanie w wysokości 2.000 zł.

Komisja Konkursowa w pierwszej kolejności doceniła i przyznała pełne dofinansowanie tym projektom, w których widoczne było merytoryczne zaangażowanie młodzieży – zarówno w przygotowanie aplikacji, jak i planowaną realizację pomysłu.

Iwona Matuszczak-Szulc, Dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej, na ręce Pani Dyrektor złożyła serdeczne gratulacje i słowa uznania dla uczennic i uczniów przygotowujących założenia projektowe.

Tym to sposobem muzycy z naszej szkoły będą mogli zakupić profesjonalny odsłuch dla występujących na scenie.