Szkoła działa w trybie edukacji zdalnej. Korzystamy z platformy Google Workspace for Education z aplikacjami Meet, Classroom, Kalendarz, Dysk Google, Gmail, Jamboard. Każdy uczeń ma unikatowe konto. Dla chętnych odbyły sie próbnę egzaminy maturalne.

Nie ograniczamy się do realizacji podstawy programowej. Z inicjatywy samorządu uczniowskiego, szkolnej psycholożki, pedagoga, nauczycieli odbywają się wydarzenia atytystyczne, spotkania online z ciekawymi ludźmi, organizowane są konkursy, realizowane projekty. Efektywnie działa pomoc psychologiczno-pedagogiczna. Przykładem Pomocne śniadania, które z p. 40 na drugim piętrze przeniosły się do sieci. Powstały nowe numery gazetki Pryzmat, rozbudowuje się szkolny kanał na YouTube. Prężnie działamy w serwisach społecznościowych. Ostatni tydzień kwietnia to Drzwi otwarte dla Kandydatów i ich Rodziców.