Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2020/21

Skorzystanie z dyżuru jest możliwe po wcześniejszym umówieniu z nauczycielem terminu wizyty.

 

Lp.

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

Wych.

Dyżur

1

Koprowska Grażyna

język rosyjski

 

godz. przyjęć dyrektora

2

Jankowska Małgorzata

matematyka

 

godz. przyjęć wicedyrektora

3

Adamczak-Gilowska Maria

wych. do życia w rodzinie, biologia, przyroda

 

czwartek 11.15-12.00

4

Bernaś-Mizera Monika język angielski

1E

czwartek 11.15-12.00

5

Burzyński Marcin etyka

 

 

6

Chmielewska Izabela biologia

3D

czwartek 10.10-10.55

7

Czaplicka Anna chemia

 

poniedziałek 10.00-11.00

8

Dobrzyńska Jolanta matematyka

 

środa 13.05-13.50

9

Foltyn Agnieszka

język angielski

 

czwartek 13.50-14.35

10

Fowles Agata

język angielski

 

środa 13.05-13.50

11

Gajewska Anna

wychowanie fizyczne

 

wtorek 13.00-13.45

12

Głowacz Przemysław

informatyka

 

 

13

Gmerek Roman

podst. przedsiębiorczości,
informatyka, podst. ekonomii, ekon. w praktyce

1A

czwartek 13.50-14.20

14

Góral Dorota

język polski,
edukacja teatralna

1C

poniedziałek 11.15-12.00

15

Jaszkowska Irena

historia,
historia i społeczeństwo

2GB

wtorek 11.15-12.00

16

Juszkiewicz Tomasz

język hiszpański

 

poniedziałek 8.20-9.05

17

Kaczycka Joanna

język angielski

3B

poniedziałek 12.10-12.55

18

Kamińska Anna

historia,
historia i społeczeństwo

3C

piątek 11.15-12.00

19

Kołacz Elżbieta

multimedia

 

 

20

Koprowska Ewa

chemia, przyroda, chemia w farmacji

2PC

środa 13.05-13.50

21

Krajewska Joanna

język rosyjski

 

czwartek 11.20-12.00

22

Krasowska Kinga

muzyka

 

poniedziałek 15.45-16.30

23

Lemański Stefan

edukacja
dla bezpieczeństwa

 

środa 12.10-12.55

24

Lipka Andrzej religia  

poniedziałek 8.20-9.05

25

Matynia-Waligóra Izabela

język niemiecki

3A

wt. 9.15-10.00 i czw. 11.15-12.00

26

Mikołajczak Milena

język polski,
język łaciński w medycynie

1B

wtorek 14.05-14.50

27

Mionskowska Żaneta język hiszpański

 

piątek 15.45-16.30

28

Muńko Andrzej

religia

 

piątek 12.10-12.55

29

Niedbalska Agata

język polski

2GD

piątek 10.10-10.55

30

Olsztyn Barbara

fizyka,
fizyka w medycynie

3E

poniedziałek 12.10-12.55

31

Pawłowicz Natalia fizyka

 

wtorek 9.30-10.10

32

Perepeczo Grażyna

język niemiecki

 

wtorek 14.05-14.50

33

Pewna Hanna

geografia,
przyroda

2PA

piątek 11.15-12.00

34

Przywecka Sylwia

matematyka

1D

piątek 11.15-12.00

35

Rymont Magdalena

biologia

 

środa 12.10-12.55

36

Skoraszewski Mariusz

język francuski

 

 

37

Sobański Krzysztof

wos, historia,
hist. i elem. prawa, hist. i społ.

2GC

środa 11.15-12.00

38

Szemraj Przemysław

wychowanie fizyczne

 

czwartek 9.15-10.00

39

Szpulak Hanna język polski

2PB

poniedziałek 14.05-14.50

40

Szymura Barbara informatyka

 

piątek 10.10-10.55

41

Tabaszewska Justyna matematyka

 

poniedziałek 7.30-8.20

42

Tamborska Katarzyna

język angielski

3F

poniedziałek 10.10-10.55

43

Tuszyński Marek

wychowanie fizyczne

 

poniedziałek 12.10-12.55

44

Walczak Waldemar  matematyka

2PD

wtorek 10.10-10.55

45

Walkowiak Małgorzata geografia

 

środa 13.05-13.50

46

Wesołowska Iwona

wychowanie fizyczne

2GA

środa 11.15-12.00

47

Wnuk Kamil

edukacja filmowa, zajęcia art.

 

środa 10.00-10.45

48

Żywiczka Jacek

język angielski

 

czwartek 10.00-10.45

49 Dziatkiewicz Adam pedagog szkolny   godz. pracy pedagoga
50 Pniewska Barbara psycholog   godz. pracy psychologa
51 Woźniak Teresa bibliotekarz   godziny pracy biblioteki