Dzień Patronki – spotkania z absolwentami

9 grudnia w Dniu Patronki z inicjatywy Klubu Uczniowskiego odbyły się spotkania z absolwentami naszego liceum. Przyświecała nam idea łączenia pokoleń, wzmacniania identyfikacji społeczności szkolnej z naszym liceum, integracja między klasami i poszerzanie horyzontów. Nasi absolwenci opowiadali o swoich ścieżkach kariery i/lub o swoich pasjach wszystko po to, aby pokazać ocean możliwości jaki roztacza się przed absolwentami naszej szkoły. Z opinii uczniów wiemy, że spotkania były ciekawe i inspirujące.

Naszym wspaniałym absolwentom, którzy znaleźli czas i chęci na spotkania z uczniami bardzo serdecznie dziękujemy.

Naszymi gośćmi byli:

1.Julia Ławniczak-Gościńska – Od teatralki do Formuły, czyli jak nie dać się przekonać, że jest się słabym z matmy.

2.Michał Wojtczak  – 1.Studia w Anglii 2. Praca w mediach

3.Adrianna Grausz – Erasmus +  czyli jak zwiedzić świat

4.Aleksandra Bręk – Do odważnych świat należy czyli co łączy prowadzenie firmy, modeling i drony

5.Mateusz Grodzki – Jak zostać testerem w IT?

6.Maja Benn – Well-being: praktyczne narzędzia do zwiększenia dobrostanu

7.Krzysztof Neldner – Warsztat piosenki aktorskiej

8.Fundacja Leśna Pomoc – Czy dzik jest dziki?

9.  dr Katarzyna Pawłowska –Ja w krainie podatków.

10. Tomasz Mazur – Jak być artystą, projektantem, blogerem, wolontariuszem i rodzicem w jednej osobie.

11. Marta Sobczak – Wybierz trudniej i nie bój się wyzwań.

12.Patrycja Piornedo – Market Research – co, gdzie i jak?

13. Monika Kremser – Czy sukces szkolny idzie w parze z sukcesem na rynku pracy?

14. Marta Bulińska i Marta Depka Autostop i grajkowanie – przepis na szalone życie