Wszystkich miłośników zwierząt, w imieniu szkolnego wolontariatu, zachęcamy do udziału w zbiórce organizowanej dla Fundacji Animalia. Aby ją wesprzeć, zbieramy w naszej szkole:

- dla kotów: dobrej jakości karmy (przede wszystkim mokre, także dla kociąt), żwirek (pelet, drewniany, kukurydziany, bentonit), podkłady higieniczne do wykładania transporterów, zabawki dla kociaków, koce, środki czystości (proszki do prania, płyny do płukania, środki do mycia podłóg, ręczniki papierowe, rękawiczki), suplementy diety, pasty na odkłaczanie,

- dla psów: karmy, koce, legowiska, miski, szampony, zabawki, obroże.

Wszystkie artykuły można przynosić do pojemnika ustawionego przy pokoju nauczycielskim - do połowy listopada.

Dodatkowo każda klasa, która przygotuje i dostarczy do pani profesor Agnieszki Foltyn dużą wspólną paczkę (nawet z dedykacją dla konkretnego zwierzaka — podopiecznego fundacji), w nagrodę weźmie udział w „PSIchologicznej lekcji” poświęconej komunikacji z psem i kotem! Zajęcia poprowadzi nasz szkolny PSYcholog i specjalistka od psychologii zwierząt – pani Barbara Pniewska.

Możliwe jest także wsparcie fundacji przez wpłaty na konto Animalii.