2017-09-21

Żołnierze, hipsterzy oraz gwiazdy wielkiej estrady, czyli o integracji klas pierwszych...

Już po raz kolejny uczniowie klas pierwszych wspólnie spotkali się podczas rajdu integracyjnego. Corocznym miejscem docelowym są położone nieopodal Bednary. Tradycyjnie całe wydarzenie zorganizowała i poprowadziła klasa 2B.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji naszego rajdu były dekady XX wieku. Każda klasa wylosowała swoje dziesięciolecie oraz solidnie się z nim zapoznała, aby postarać się o jak najlepsze miejsce w konkursie. Początkowo uczniowie musieli sami trafić do miejsca imprezy. W drodze zbierali koperty i odpowiadali na umieszczone w nich pytania. Po dotarciu do gospodarstwa agroturystycznego w Bednarach, oficjalnie rozpoczęliśmy nasz rajd. Konkurs poprowadziła dwójka znakomitych prowadzących, a uczestników konkursu oceniało pięcioosobowe jury, które swoim ubiorem również postanowiło przenieść się w klimat wybranych dekad.

Musimy przyznać, iż uczniowie przygotowali się bardzo dobrze. Podczas prezentacji klas mieliśmy okazję zobaczyć wszelakich hipsterów, żołnierzy, słynnych aktorów, a nawet wybitnych naukowców. Następnie odbyły się konkursowe konkurencje, takie jak wykonanie teledysku, taniec z nauczycielem czy też degustacja przygotowanych przez uczestników ciast . Po zakończonych rozgrywkach wszyscy wspólnie tańczyli belgijkę oraz bawili się w rytm muzyki.

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Emocje sięgały zenitu, ponieważ konkurencja była bardzo wyrównana. Ostatecznie nasze jury ogłosiło, że zwycięzcą zostaje klasa 1B, w której oczarowały nas postacie Anny Wyszkoni oraz Dody, kradnąc całe show.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, chłopakom od dźwięku oraz Wam - uczestnikom. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas, a przede wszystkim zintegrowaliście się ze sobą. Natomiast zwycięzcom gratulujemy i życzymy przygotowania równie znakomitej imprezy w przyszłym roku.

Filip Franowski klasa 2B

Kliknij obrazek, by zobaczyć więcej zdjęć w Galerii.