Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2017/18

 

Lp.

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

Wych.

Dyżur

1

Koprowska Grażyna

język rosyjski

 

godz. przyjęć dyrektora

2

Domka-Popek Albina

biologia

 

godz. przyjęć wicedyrektora

1

Adamczak-Gilowska Maria

wych. do życia w rodzinie

 

wtorek 12.10-12.55

2

Bromberek Krzysztof edukacja teatralna

 

wtorek 15.30

3

Burzyński Marcin etyka

 

czwartek 14.40-15.30

4

Chmielewska Izabela biologia
przyroda

3D

środa 10.10-10.55

5

Domańska Hanna

historia i elementy prawa

 

 

6

Foltyn Agnieszka

język angielski

1C

środa 12.10-12.55

7

Fowles Agata

język angielski

1D

środa 11.15-12.00

8

Gajewska Anna

wychowanie fizyczne

 

wtorek 11.15-12.00

9

Głowacz Przemysław

informatyka
matematyka
www

 

poniedziałek 13.05-13.45

10

Gmerek Roman

podstawy
przedsiębiorczości

 

poniedziałek 13.05-13.45

11

Góral Dorota

język polski

1B

wtorek 12.10-12.55

12

Jankowska Małgorzata

matematyka

1E

środa 9.15-10.00

13

Jaszkowska Irena

historia
historia i społeczeństwo

2E

piątek 10.10-10.55

14

Juszkiewicz Tomasz

język hiszpański

 

poniedziałek 07.30-08.15

15

Kaczycka Joanna

język angielski

3C

środa 10.10-10.55

16

Kamińska Anna

historia,
historia i społeczeństwo,
historia i elementy prawa

 

czwartek 11.15-12.00

17

Kołacz Elżbieta

multimedia

 

czwartek 8.20-9.05

18

Koprowska Ewa

chemia
przyroda

 

 

19

Lemański Stefan

edukacja
dla bezpieczeństwa

 

czwartek 9.15-10.00

20

Lipka Andrzej religia  

poniedziałek 10.10-10.55

21

Matynia-Waligóra Izabela

język niemiecki

3A

piątek 11.15-12.00

22

Mikołajczak Milena

język polski,
język łaciński w medycynie

2D

czwartek 13.05-13.50

23

Muńko Andrzej

religia

 

poniedziałek 8.20-9.05

24

Niedbalska Agata

język polski

 

środa 9.15-10.00

25

Olsztyn Barbara

fizyka,
przyroda,
fizyka w medycynie

3E

wtorek 13.05-13.50

26

Paetz Maria

chemia,
przyroda

 

poniedziałek 12.10-12.55

27

Perepeczo Grażyna

język niemiecki

 

czwartek 8.20-9.05

28

Pewna Hanna

geografia,
przyroda

2A

środa 14.00-14.45

29

Pomostowski Piotr

edukacja filmowa,
zajęcia artystyczne,
sztuka żywego słowa

 

poniedziałek 11.15-12.00

30

Skoraszewski Mariusz

język francuski

 

środa 9.15-10.00

31

Sobański Krzysztof

wiedza o społeczeństwie

2C

czwartek 8.20-9.05

32

Szemraj Przemysław

wychowanie fizyczne

 

poniedziałek 11.15-12.00

33

Szpulak Hanna język polski

2B

czwartek 11.15-12.00

34

Szymczak Aleksandra język rosyjski,
wiedza o kulturze

1A

czwartek 9.15-10.00

35

Szymczak Tomasz  matematyka

2F

wtorek 9.15-10.00

36

Tamborska Katarzyna

język angielski

3B

 

37

Typańska Lidia

matematyka

 

wtorek 8.20-9.05

38

Wesołowska Iwona

wychowanie fizyczne

1D

 

39

Żywiczka Jacek

język angielski

 

 piątek 12.10-12.55

40 Dziatkiewicz Adam pedagog szkolny   godz. pracy pedagoga
41 Pniewska Barbara psycholog   godz. pracy psychologa
42 Gała Danuta bibliotekarz   godziny pracy biblioteki
43 Woźniak Teresa bibliotekarz   godziny pracy biblioteki