Drzwi Otwarte i Targi Edukacyjne

Dziękujemy za odwiedzenie nas na Targach Edukacyjnych  Mamy nadzieję, że wszyscy zainteresowani otrzymali od nauczycieli i uczniów wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące szkoły i rekrutacji.

Cieszymy się, że uczniowie i nauczyciele tak licznie wzięli udział w organizowanej podczas Targów akcji charytatywnej «Ścigamy się, aby pomóc».

Teraz zapraszamy na dni Drzwi Otwarte - w sobotę 6 kwietnia 2019 r. w godz. 9.00 - 12.30.

Pełną informację na temat rekrutacji można znaleźć w zakładkach Dla kandydatów GIM oraz Dla kandydatów SP.

Oferta edukacyjna XII LO na rok szkolny 2019/20

Absolwenci GIMNAZJUM

Kliknij na obrazek, by otworzyć / pobrać w wersji pdf - wersja kolorowa. wersja cz-b

Absolwenci SZKOŁY PODSTAWOWEJ